Нетрадиційна медицина

АС ГРУП

Соляні світильники торгової марки «СОЛЯНА» від виробника, опт і роздріб.
Наші соляні світильники торгової марки «СОЛЯНА»:
1. Сертифіковані в Україні (сан.-гігієн. Висновок МОЗ України № 05.03.02-04/25272 від 18.03.2011 р., Сертифікат відповідності УкрСепро від 06.10.2011 р.), мають паспорт та гарантію виробника.
2. Красиво упаковані.
3. Оснащені регулятором світла, що дозволяє використовувати їх в режимі нічника.
Наша якість - поза конкуренцією на ринку України, оскільки ми цінуємо репутацію нашої торгової марки і любимо свою справу!
Контакти:
Телефон: (044) 237-84-48,(067) 506-54-48,(050) 351-48-06
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПрАТ «Фіторія»

ПрАТ «Фіторія» займається виробництвом біологічно активної добавки фітор вже багато років, розширюючи і покращуючи асортимент продукції, що випускається.
Фітор - це природний універсальний біологічно активний комплекс, що має широку лікувально-профілактичну дію, що містить велику кількість біологічно активних речовин (фенольні сполуки, бета-каротин, аскорбінова кислота), близько 32 мікро-і макроелементів та поживних речовин (глюкозу, фруктозу, вільні амінокислоти і прості пептиди, органічні кислоти).Фітор - це природний універсальний біологічно активний комплекс, що має широку лікувально-профілактичну дію, що містить велику кількість біологічно активних речовин (фенольні сполуки, бета-каротин, аскорбінова кислота), близько 32 мікро-і макроелементів та поживних речовин (глюкозу, фруктозу, вільні амінокислоти і прості пептиди, органічні кислоти).
Фітор не токсичний (IV клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-88), не володіє кумулятивними властивостями, не надає ульцерогенної та алергізуючої дії, схвалений Міністерством охорони Здоров'я України 04.07.2002.
ПрАТ «Фіторія» вдосконалює і нарощує виробничі потужності, розширює асортимент продукції, що випускається, покращуючи її якість і дизайн, розширює ринки збуту, продовжуючи наукові дослідження та клінічні випробування, виробленої продукції.
Контакти:
Телефон: +38 (057) 762-70-03, +38 (057) 762-70-05
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


«Мадал Бал»

Вашому здоров'ю пропонується проста і ефективна лимонна дієта Нііра, яка розроблялася протягом останніх 30-ти років натуропатами та лікарями нетрадиційної медицини США та Європи.
Дієта складається з двох основних інгредієнтів - свіжовичавленого лимонного соку і натурального деревного сиропу Madal Bal. Лимони широко використовуються в нетрадиційній медицині для приготування лікувальних сумішей. Але не менш важливим є сироп - суміш з деревного соку зовсім різних дерев - цукрового клена і тропічних пальм. У приготуванні натурального деревного сиропу Мадай Бал, виробленого в Швейцарії, використовується лише чистий темний сироп класу С +, найбагатший на вміст мінералів. Для приготування нашого деревного сиропу ми використовуємо сік п'яти різних пальм, що ростуть в південно-східній Азії. Лабораторні аналізи показують, що пальмовий сироп багатий мінералами, а тому і використовується в лимонної дієті.
Кленовий сироп багатий марганцем і цинком, які майже повністю відсутні в пальмовому сиропі. З іншого боку, у пальмовому сиропі міститься велика кількість калію і кальцію, які необхідні для нормального функціонування клітин організму і тому важливі при очищенні організму. Якщо змішати два сиропу в потрібній пропорції, ми отримаємо натуральне деревне сироп з багатим і збалансованим мінеральним складом, який так важливий під час дієти. Це - повністю натуральний продукт, гарантією якого є швейцарська якість.
Контакти:
Телефон: +38-044-2215477, +38-067-5889673


«АЛОКАДО»

«АЛОКАДО» - це лінія косметичних засобів з лікувальним ефектом виробництва «Спайдер Фарм Індастріез Лтд», Ізраїль, на основі натуральних активних інгредієнтів: масла Авокадо мінералів Мертвого моря.
Лінія АЛОКАДО створена для регулярного догляду за схемою за проблемною шкірою, яка страждає від псоріазу, атопічного дерматиту, екземи.
Єдина в світі лінія, яка дозволяє застосовувати як окремі продукти, так і об'єднати декілька продуктів для застосування за схемою, для догляду за шкірою на будь-якій стадії псоріазу.
Лінія продуктів АЛОКАДО це:
Натуральна косметика з лікувальним ефектом на основі солей Мертвого моря і масла авокадо.
Створена для догляду за шкірою, яка страждає від псоріазу, екземи, атопічного дерматиту.
Ідеальна для застосування після індивідуальної консультації з лікарем.
Призначена для самостійного застосування.
Призначена для застосування згідно схемам, (послідовне використання продуктів через певні інтервали часу), що приносить найкращий результат.
Продукція, успішно вживана в 15 країнах світу, таких як: Ізраїль, США, Канада, Аргентина, Німеччина, Франція, Угорщина, Туреччина, Корея, Гонконг, Сінгапур, Австралія, Швейцарія, Англія, Греція.
Контакти:
Телефон: 096-193-43-94, 050-397-31-64
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


BBG

Різноманітність продукції BBG велика і, багато в чому, ново для Вас, наших відвідувачів.
У здоровому тілі, як відомо, здоровий дух. А також органи, кінцівки і настрій. Тому, починати піклуватися про здоров'я потрібно з самого дитинства. Або, якщо вже ви тут, з цього моменту.
Прогрес породжує прогрес, а ми породили:
- Швидкі продукти харчування;
- Здорові продукти харчування;
- Корисні продукти харчування.
Вони вміщуються буквально в один прийом їжі і несуть собою денну норму всіх потрібних організму речовин.
Здоров'я за гроші не купиш. А от продукти, які допоможуть вам знайти здоров'я природним шляхом, доступні кожному гаманцю саме в BBG.
Любіть своє здоров'я і воно обов'язково відповість вам взаємністю.


«БІОЛІКА»

«Біоліка» є однією з найбільш швидкозростаючих компаній на ринку продуктів здоров'я і виступає гарантом стабільності, успішності, захищеності.
Поряд з власним виробництвом фітопродукції, «Біоліка» проводить розробку нового ексклюзивного продукту, що відповідає всім сучасним вимогам науки в області дієтології, профілактики захворювань та збереження здоров'я наших співгромадян.
У співдружності з провідними науковими центрами "Біоліка" розробила і впровадила у виробництво серії продукції "Рідна природа" (Харківський Національний Фармацевтичний університет) та "Яблопект" (Український науково-дослідний інститут промислової медицини).
Таким чином, за допомогою фітопрепаратів «Біоліка» можна: - Попередити розвиток хвороби, - Знизити ризик загострення і подальшого розвитку наявних хронічних захворювань, - Підвищити ефективність фармакологічного лікування, - Поліпшити фізичну і розумову працездатність, - Знизити вплив на організм негативних чинників, - Попередити передчасне старіння, - Збагатити організм вітамінами, мікроелементами, незамінними амінокислотами та поліненасиченими жирними кислотами; - Очистити організм від шлаків і токсинів; - Нормалізувати обмін речовин; - Гармонізувати роботу внутрішніх органів, зміцнити імунітет.
Більше 13 років ми виконуємо місію компанії: «Розвиток національної культури здоров'я, успіх наших партнерів і клієнтів! Разом ми робимо світ кращим!»
Контакти:
Телефон: +38(057) 754-67-44, +38(067) 572-69-22
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


CleaDerma

Застосування CleaDerma DermoSilk покращує природний процес омолодження шкіри без будь-яких коротких або довгострокових побічних ефектів, викликаних стероїдами або лікарські інгредієнти або будь-якими іншими сильними хімічними речовинами, використовуваними в промисловості в наші дні.
Мінерали Мертвого моря в поєднанні з натуральними маслами і рослинними екстрактами створюють унікальну шкіру.
НАІ (натуральні активні інгредієнти), використовувані в DermoSilk зберігає шкіру здоровою в довгостроковій перспективі, і це те, що нам потрібно.
Безперервне застосування CleaDerma DermoSilk не тільки відновити шкіру, прибираючи тріщини і позбавляючи її від сухості і втрати еластичності, а й зміцнює її там, де він може уникнути повернення до цього стану знову.
Контакти:
Телефон: 096-193-43-94, 050-397-31-64
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ЕКОМЕД

Товариство з обмеженою відповідальністю ЕКОМЕД було засновано 22 листопада 1994 року у м. Києві.
Основна діяльність компанії полягає в продажу, постачанні та сервісному обслуговуванні медичного обладнання та витратних матеріалів для лікарень і установ системи охорони здоров'я.
ЕКОМЕД є дистриб'ютором таких компаній як Johnson & Johnson, Ortho-Clіnіcal Dіagnostіcs, Aesculap, Teleflex, Perouse Laboratoires, Siemens Medical Solutions Diagnostics, Fisher & Paykel.
На сьогоднішній день ми пропонуємо широкий спектр виробів медичного призначення, обладнання та інструментів провідних виробників світу в галузі медичного устаткування, необхідного для повноцінного функціонування медичних закладів. В нашому штаті є кваліфіковані інженери та фахівці з продукції, які забезпечують повну підтримку медичної техніки, яка постачається підприємством.
Контакти:
Телефон: +380 44 451-85-51
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Корпорація FOHOW(Фенікс)

Корпорація FOHOW (Фенікс) спеціалізується на дослідженнях, виробництві і просуванні в багатьох регіонах світу системної продукції індустрії здоров'я, створеної на основі знань і досвіду Традиційної китайської медицини і Культури підтримки здоров'я, аналогів якої немає в світі.
В даний час до складу корпорації входить близько двох десятків різних підприємств, у тому числі Науково-дослідний інститут і три заводи з виробництва продукції здоров'я.
У НДІ утворено три основні структури: Дослідницький центр, Центр контрольних аналізів, Дослідно-експериментальний центр. Науково-дослідна міць гарантує споживачам продукції FOHOW використання самих передових технологій і науково вивірений склад продукції - а це, у свою чергу, є надійна основа високої якості продукції, що підтверджується сертифікатами GMP, сертифікатами якості ISO 9000 - 9001, сертифікатами безпеки НАССР, кошерним сертифікатом Ізраїлю, сертифікатами України, Росії, Казахстану, Литви, Естонії, Латвії, та інших країн.
До складу продукції входять тільки натуральні компоненти. При виготовленні використовуються передові субнанотехнологіі переробки сировини на інноваційному обладнанні виробництва Італії, Німеччини, Японії.Корпорація Фенікс завдяки високій якості своєї продукцією обслуговує урядовий комплекс у м. Бодайхао, Китайське національне космічне управління (CNSA), а так само спортсменів Олімпійської збірної КНР.
Контакти:
Телефон: +38(044)-353-63-64, +38(050)-380-35-18
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Київський Центр Фунготерапії, Біорегуляції і Аюрведи

"Хворобу легше попередити, ніж лікувати", - каже давня мудрість.
Тому наш центр розвиває профілактичні методи, спрямовані на попередження виникнення захворювань і рецидивування наявних. Але не можна залишати без уваги і допомоги тих, у кого хвороба вже у розпалі, особливо, коли вичерпані методи офіційної медицини або не дали очікуваних результатів. Використовуючи знання стародавніх цілителів Аюрведичній медицини, ми намічаємо лікувальні заходи з попередження рецидивів хвороби, відновленню порушених функцій організму. Призначаються фітопрепарати, коригується спосіб життя, режим харчування, дієта, психо-емоційний стан: таким чином відновлюється баланс в організмі, що благотворно позначається на загальному стані, працездатності, настрої, життєвому тонусі, а також попереджає появу рецидивів хвороби і поява нових захворювань. Застосовуючи натуропатичні засоби: фітопрепарати, Фунгопрепарати, гомеопатію, Апіпрепарати, препарати біорегуляції та ін, можна довгостроково і безпечно підтримувати організм у фізіологічному рівновазі і не хворіти. Для цього в центрі проводяться кваліфіковані консультації фахівців.
Особливу увагу в центрі приділяється лікуванню і профілактиці онкологічних захворювань, оскільки не секрет, що для України ця проблема стоїть особливо гостро. Застосовуючи знання індійської, китайської, тибетської медицини в поєднанні з сучасними методами діагностики і лікування досягаються позитивні результати, які не могли не помітити і визнати прихильники класичних методів лікування!
Контакти:
Телефон: +38 044 331-74-44, +38 044 257-01-01, +38 097 231-74-44, +38 050 331-74-44
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


«Шампав»

Основним видом діяльності нашої компанії є виробництво та реалізація екологічно чистих шампунів на основі живої молочної сироватки.
Регулярне використання сироватки сприяє омолодженню шкіри і сприятливо впливає на її імунну систему.
Як лікувальний засіб молочна сироватка знімає запальні процеси, зменшує свербіж шкіри, сприяє лікуванню псоріазу, екземи та мікозів, покращує білковий, ліпідний і вуглеводний обмін. Ефективно очищує від екологічних забруднень.
Косметична продукція «Шампав» на натуральній молочній сироватці - чудовий подарунок природи для вашого здоров'я і краси.
Використання молочної сироватки для миття голови - це дієвий засіб для лікування шкірних захворювань природним шляхом. В якості біологічно-активних компонентів шампунів «Шампав» використовуються молочна сироватка, екстракти лікарських трав, масло з жовтків курячих і перепелиних яєць, бджолиний мед, біла глина. Екстракти лікарських рослин - носії вітамінів, дубильних речовин, мікроелементів, ефірних масел. Масло курячих і перепелиних яєчних жовтків входить до складу цілющих сумішей дозволяє підтримувати жировий баланс після миття волосся, відновлює структуру пошкодженого волосся. Бджолиний мед - продукт, в якому міститься весь спектр мікроелементів і ферментів необхідних для росту волосся.
Використання натуральної молочної сироватки в з'єднанні з екстрактами трав - це новий підхід у виробництві шампунів і саме він дає право відносити шампуні «Шампав» до унікальних у своєму роді.
Контакти:
Телефон: +380 97 079 93 31, +380 66 741 00 56
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Господаренко Галина Констянтинівна

Галина Господаренко лікує гіпертонію, мігрень, виразку шлунку, хвороби підшлункової залози і простатит, наслідки стресу, неврологічні захворювання, хвороби внутрішніх органів, ряд інших недуг.
Зараз вона, маючи відповідні документи, які підтверджують її право на цілительство, зокрема атестаційно-експертний висновок, офіційно займається лікувальною практикою. Висновок вона одержала після проходження практичної перевірки своїх здібностей у Києві, у клініці на Дарниці, де апробуються нетрадиційні методи лікування. Наслідки, як стверджує Галина Костянтинівна, досить добрі. Їй, навіть, вдалося вилікувати трьох епілептиків.
Спектр робіт:
-Діагностика захворювання і виявлення першопричини (у тому числі по фотографії) -Лікування захворювань: внутрішніх органів, гіпертонії, посттравматичні захворювання нервової системи, грижі міжхребцевого диска, урологічні та гінекологічні захворювання -Зняття привнесених станів -Корекція біополя людини -Консультації з питань особистого життя -Консультації по успішному веденню бізнесу
Контакти:
Телефон: (098)-545-72-96,(099)-245-28-06


Чорнична паста «LiQberry»

Багатофункціональний органічний продукт «Liqberry» виготовлений з інноваційної ВМД - технології з ягід чорниці.
Чорниця 100% (включаючи вижимку насіння і шкірки). Не містить консервантів, барвників, цукру і води.
Потужний природний антиоксидант, що активізує імунну сістему. Підвищує захисні сили організму при вірусних та інфекційних захворюваннях різної етіології.
Проявляє яскраво виражені онкопротекторні, гіпоглікемічні (нормалізує рівень цукру в крові) гепатопротекторні (позитивно впливає на функцію печінки), і гіпохолестерічні (знижує рівень холестерину) властивості.
Допомагає при підвищеній зорової стомлюваності, порушення світосприйняття, короткозорості (міопії), дистрофічних змінах шарів сітківки і склоподібного тіла, катаракті, глаукомі. Є профілактичним засобом при діабетичної ретинопатії.
Проявляє профілактичні та лікувальні дії при захворюваннях шлунково-кишкового тракту: дисбактеріозі, гепатитах, колітах, глистових інвазіях. Є натуральним ентеросорбентом.
Контакти:
Телефон: + 38 (050) 4628045, + 38 (067) 8894411
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Ферма Mother

Ферма Mother створена для того, щоб відродити ведичні традиції виробництва продуктів харчування і здоров'я, а також відновити споконвічні традиції дбайливого ставлення до корів, що дає нам виключно цінні органічні продукти.
Творці ферми - це згуртована група ентузіастів, кожен з яких готовий на ділі реалізувати принцип "Живи з любов'ю"..
На фермі Mother використовуються традиційні та безпечні технології виробництва натуральних продуктів харчування, що виключають заподіяння будь-якої шкоди живим істотам або навколишньому середовищу.
Зокрема, з виробничого циклу повністю виключаються всі шкідливі речовини - консерванти, пестициди та інші хімічні добавки.
Крім того, всі учасники виробництва дотримуються суворих стандартів чистоти - як зовнішніх, так і внутрішніх - прагнучи до підтримання позитивного умонастрою.
Ми - український вегетаріанський інтернет магазин, з радістю пропонуємо Вам молочну продукцію ферми, що дотримується традиційної ведичної культури ставлення до тварин.
Контакти:
Телефон: (044) 384-01-29, (099) 272-51-57, (067) 547-52-38
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ТОВ "Натурведа"

ТОВ Натурведа є ексклюзивним представником індійської компанії Лата Арун Органікс і пропонує 6 видів аюрведічеського чаю, вирощеного в чистих Блакитних горах Південної Індії. Чайні збори сертифікованих Міністерством Охорони здоров'я та впорядковано Інститутом санітарії та екогігієни ім. Медведя на відсутність шкідливих речовин, солей металів, штучних добавок, ГМО. Чай дозволений до продажу в аптеках та інших торгових місцях. Компанія Лата Арун Органікс вже 20 років постачає свої збори в Англію, Австралію, Емірати, Південну Америку. У кожному зборі 70% трав і спецій і 30% зеленого чаю. Всі трави занесені до Європейського реєстру лікарських рослин. Спеції, такі, як імбир, перець, гвоздика, кумін, коріандр, мають також багато лікарських і корисних властивостей. Ми представляємо 6 видів фітосборов серії Пальміра.
Допомагайте своєму організму бути довго здоровим і молодим, чай - це той продукт, який ми п'ємо кожен день по кілька разів. І він повинен бути якісним. Не відмовляючись від своєї улюбленої кави, чорного чаю, пива. Хоча б раз на день випийте корисний напій для організму, і тоді правдивими будуть слова, написані на кожній упаковці: "Омолодження у кожному ковтку."
Контакти:
Телефон: +38 044 200 38 88, +38 095 288 20 04, +38 093 504 68 67
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


«Українські бальзами»

Науково-виробниче підприємство «Українські бальзами» на ринку України з 1991 року. Майже 20 років продукція торгової марки «Українські бальзами» несе здоров'я людям. Наше підприємство знають, як якісного виробника, не тільки на території України, а й за кордоном.
Виробництво ведеться на власній виробничій базі, яка включає в себе обладнання, що дозволяє виробляти високоякісну продукцію, що відрізняється ефективним оздоровчим впливом на організм і незабутніми аромосмаковими якостями.
Виробництво даної продукції включає складний процес виготовлення бальзамів, на основі водно-спиртових витяжок з трав і по тривалості становить до 50 діб. У виробництві використовується тільки натуральна сировина, найкращий за якістю спирт класу «Люкс» і трави зібрані в екологічно чистих степових і гірських району Криму, де морське повітря і унікальна енергія сонячних променів робить продукцію унікальною.
У деяких видах продукції використовується натуральний бджолиний мед. Використовувана вода проходить промислову чистку вугільним фільтром, що виключає наявність шкідливих солей. Кожна партія виготовленої продукції досліджується лабораторією Держстандарту.
Контакти:
Телефон: (0512) 76-88-62, 050 337-20-46


ТОВ «Натуральні есенції»

ТОВ «Натуральні есенції» засновано в 2009 році Канадськими інвесторами. Основний напрямок діяльності - отримання ефірних масел з різних трав та вирощування трав на екологічно чистих землях.
Наше підприємство має в своєму розпорядженні виробничі площі та обладнання, на яких виготовляються ефірні масла з дотриманням санітарних і технічних норм. Устаткування виготовлене з медичної сталі за спеціальним замовленням і сучасними технологіями. Мультифакторний екстрактор-дистилятор працює в режимі водяної або парової дистиляції. Режим негативного тиску дає можливість здійснювати дистиляцію при температурі 65 ° С. Це дає можливість виробляти масло високої якості і зменшити ступінь його окислення.
Також наше підприємство має в довгостроковій оренді екологічно чисті чорноземні землі на півдні України, де вирощуються лікувальні трави. Сертифіковані насіння трав отримані від фірми «Farmasaat» (Німеччина), з якою наше підприємство тісно співпрацює.
Контакти:
Телефон: +380-512-360-795, +380637480366
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія Ляпко, добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів - багатогольчатих аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню і зміцненню здоров'я. Аплікатори виготовлені з різних металів і призначені для впливу на шкіру людини.
Використання разнометалевих голок аплікаторів є новою методикою і дозволяє:
-підвищити працездатність і життєвий тонус, нормалізувати сон та обмін речовин;
-провести лікування або профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної та нервової систем;
-скоротити час повноцінного відновлення після черепно-мозкових травм, переломів, операцій, інсультів;
-сприяти нормалізації гормонального балансу, обмінних процесів при ендокринних захворюваннях;
-усунути статеві розлади з наступною нормалізацією статевих функцій у чоловіків і жінок. При лікуванні гінекологічних захворювань аплікатори сприяють усуненню запальних явищ і порушень оваріально-менструального циклу;
-підвищити в 2-3 рази ефективність таких методів як масаж, вушна і класична голкотерапія, мануальна і лазеротерапія, мікрохвильова резонансна терапія (при спільному або попередньому застосуванні).
Практично не маючи протипоказань і негативних побічних ефектів, аплікатори можуть застосовуватися в домашніх умовах, тому що є дуже простими у використанні. У світі немає аналогів аппликаторам Ляпко, оскільки вони не мають рівних по ефективності і отриманими результатами.
Контакти:
Телефон: +38 0 62 385-38-27, +38 0 62 382-68-27
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


«Мейліна»

«Мейліна» - одна з провідних компаній, яка представляє на ринку України та СНД елітну оздоровчу продукцію з метою задоволення головної потреби людини - бути здоровим!
Продукція компанії «Мейліна» створена виключно на основі компонентів природного походження і є ефективним способом зміцнення здоров'я, поповнення нестачі поживних речовин в організмі, що вкрай необхідно для активної життєдіяльності в складних умовах сучасного життя.
Компанія приділяє величезну увагу стандартам якості. Обов'язковою умовою для вибору виробника є наявність у заводу міжнародних сертифікатів. GMPі ISO9001, а також Державного Знаку Якості КНР. Ці та інші вимоги дозволяють нам працювати з продукцією найвищої якості, яка відповідає запитам вимогливих споживачів.
Ми пишаємося тим, що наша компанія була відзначена рейтингової академією «Золота фортуна» в номінації: «За вагомий внесок у справу розвитку України та професіоналізм у сфері оздоровлення населення» і отримала медаль - «Народна шана за екологічно чисте виробництво».
Контакти:
Телефон: (044) 383-71-44, (097) 715-16-31
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


«Сябер»

Сучасні технології дозволяють виробникам отримувати унікальні продукти та напої. Але дійсно смачні і корисні чаї пили ще наші діди та прадіди вже багато віків тому. Чай «Сябер» - це багаторічна родова традиція приготування цілющого чаю із натурального продукту – буряку. Достатньо лише спробувати, щоб відчути дивовижний ефект від цього унікального напою.
Чай «Сябер» - новинка на українському ринку, але вже багато людей переконалися, що він дійсно цілющий і корисний. І це знали ще наші пращури багато віків тому, адже:
1.В основі напою лежить тільки буряк. Ніяких фарбників, консервантів, підсолоджувачів, покращувачів смаку та ароматизаторів.
2.Допомагає позбутись навіть тяжких захворювань. Чай значно покращує стан хворих і підвищує імунітет.
3.Має високі антиоксидантні властивості. Зв'язуючи вільні радикальні сполуки, значно зменшує ризик виникнення багатьох дуже небезпечних хвороб.
4.Нейтралізує вплив різноманітних шкідливих хімікатів.
5.Сприяє схудненню.
6.Вітамінний і мінеральний склад чаю "Сябер" здатний дати нашому тілу можливість виконати не аби які "ремонтні роботи" в організмі. Адже до складу входять такі фізіологічні активні речовини, як гама-аміноолійна кислота, бетаїн, антоціани , вітаміни В1, В2, В6, які впливають на регуляцію нервової діяльності, головний антиоксидант в їжі – вітамін С, йод, що надзвичайно важливо для щитоподібної залози, натрій та кальцій в такій унікальній сполуці, що сприяє виведенню бляшок ізотопів кальцію із судин, а також: калій, кальцій, магній, фосфор, залізо і цинк.
7.Прийнятна ціна.
8.Не має побічних ефектів. Було проведено цілий ряд багаторічних випробувань, які довели, що чай не викликає негативних побічних ефектів. Добавка цілком безпечна як для дітей від 6 років, так і для дорослих.
Контакти:
Телефон: +38(044)332-50-16, +38(067)209-13-71
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ТОВ «КСАНГО»

ТОВ «КСАНГО» - компанія, яка першою надала можливість спробувати мангостановий напій, сік КСАНГО, споживачам в усьому світі. Сік КСАНГО зберіг всі дивовижні поживні властивості самого фрукта мангустін, завдяки своїй ідеальній формулі виробництва.
Компанія КСАНГО пішла далі в розробці продукції з мангостану, а саме - комплексу для догляду за шкірою «Сяйво», до складу якої входить біоактивних X3 Комплекс - ідеальне поєднання екстрактів мангустін, отриманих завдяки використанню унікальної біоферментних технології.
КСАНГО - це приватна компанія, яка перебуває в штаті Юта (США), що працює більш ніж з мільйоном незалежних дистриб'юторів по всьому світу. Компанія працює як на ринку США, так і в Канаді, Мексиці, Японії, Німеччини та Малайзії.
Контакти:
Телефон: +7 (495) 783 02 35
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Фітоцентр Здрава

Ми шукали шляхи оздоровлення людського організму і підтримки його високого енергетичного рівня, цікавилися різними оздоровчими системами. І в підсумку звернулися до найдавнішої системі підтримки здоров'я і продовження молодості «Здрава». Ця старослов'янська система цікава тим, що налаштовує людину на гармонію з природою, зміцнює його фізичне тіло, робить його психологічно стійким і задоволеним життям. За давньослов'янським уявленням людина здорова, якщо живе правильно. Невипадково слова "правильно", "правити" і "управляти" мають один корінь. Адже навчившись керувати собою, своїм організмом, людина може правити і своїм життям. «Живи по Прави, та прибудеш в Здраве!» Наші предки мали у своєму розпорядженні звід правил, дотримуючись яких людина може налаштувати свою енергетичну систему на гармонію з природою. Це зміцнює його фізичне тіло, робить його психологічно стійким і задоволеним.
Ми займаємося продажем фітобочек (фітосауна), саун-бочок, купелей, фітозборів для лазні та фітобочки, надаємо послуги фітобочки, масаж, spa-процедури.
Бути здоровим - це просто!
Контакти:
Телефон: (057)754-96-26, (098)-0-267-467
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ТМ “Жизнь”

Компанія "ТМ Жизнь" розпочала свою роботу в 2005 році. На сьогоднішній день офіси компанії знаходяться не тільки в містах України, а й за її межами.
Місія компанії - турбота про клієнта і його здоров'я. ТМ «Жизнь» - єдиний виробник злакових продуктів в Україні та Росії 100% органічного походження, які працюють на зміцнення і оздоровлення вашого організму.
Основною сировиною для виробництва компанії ТМ «Жизнь» є насіння пшениці та ячменю. Насіння пшениці та ячменю, які ми використовуємо, селекціоновано в Одеському селекційному інституті, і це важливий чинник, оскільки важливо знати походження самої пшениці. Отримане насіння в Одеському селекційному інституті наша компанія вирощує на фермі сертіфіцированой органік IOAS (the global organic garantee) і сертифікат органік представлений в кожному з наших представництв.
Асортимент компанії ТМ «Жизнь» в даний час включає в себе наступні продукти: сухе зерно пшениці, сухе зерно ячменю, зерна пророщеної пшениці, зерна пророщеного ячменю, свіжовичавлений сік паростків пшениці, свіжовичавлений сік паростків ячменю, заморожений сік паростків пшениці, заморожений сік паростків ячменю , сухий сік паростків пшениці, сухий сік паростків ячменю, таблетований сухий сік паростків пшениці і ячменю, пророщені паростки пшениці, пророщені паростки ячменю, коріння паростків пшениці, коріння паростків ячменю, сироватка по догляду за шкірою (прикоренева рідина), сухий порошок коренів ячменю і пшениці, пластини сухого порошку паростків пшениці і ячменю з медом, продукт Ісайя (5 видів), косметичні засоби на основі соку, коренів паростків пшениці і ячменю, чорна четвергова сіль, зелена сіль.
Контакти:
Телефон: (048) 794-95-86,(048)734-60-21
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


НПФ Экофарм

Науково-виробнича фірма "Екофарм", розробник і виробник «Вин-Віти» ®, була створена в 1995 р. групою наукових співробітників, які працювали в академічних НДІ. До складу групи входили біоорганіки, що займалися розробкою природних лікарських препаратів, технологи-винарі, фізіологи, медики. Фірма активно співпрацювала і співпрацює з низкою провідних НДІ України і Росії.
У 1987 році рішенням Кабінету Міністрів УРСР було поставлено завдання розробити технологію отримання природного препарату з радіозахисним дією (радіопротектора). Для цього ми створили теоретичну концепцію лікувально-профілактичного харчування в умовах проживання в несприятливій екологічній обстановці, яка згодом отримала назву "Екологічна фармакологія". Суть концепції - підвищення захисних порогів організму.
Подальші дослідження показали, що спектр оздоровчої дії Вин-Віти ® значно ширше, так що назва Вин-Віта ® (Виноград, що дарує життя) себе повністю виправдовує, що також підтверджує і безліч нагород від державних і громадських організацій.
Концентрат чайного гриба "Комбуча". Цей легендарний напій вже більше 2-х тисяч років тому був відомий як «Еліксир здоров'я і довголіття». НВФ «Екофарм» в результаті 4-х років досліджень удосконалила технологію отримання настою чайного гриба, яка дозволила виготовити унікальні продукти.
Контакти:
Телефон: +38 (048) 78-77-111
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПрАТ «Фіторія»

ПрАТ «Фіторія» займається виробництвом біологічно активної добавки фітор вже багато років, розширюючи і покращуючи асортимент продукції, що випускається.
Фітор - це природний універсальний біологічно активний комплекс, що має широку лікувально-профілактичну дію, що містить велику кількість біологічно активних речовин (фенольні сполуки, бета-каротин, аскорбінова кислота), близько 32 мікро-і макроелементів та поживних речовин (глюкозу, фруктозу, вільні амінокислоти і прості пептиди, органічні кислоти).Фітор - це природний універсальний біологічно активний комплекс, що має широку лікувально-профілактичну дію, що містить велику кількість біологічно активних речовин (фенольні сполуки, бета-каротин, аскорбінова кислота), близько 32 мікро-і макроелементів та поживних речовин (глюкозу, фруктозу, вільні амінокислоти і прості пептиди, органічні кислоти).
Фітор не токсичний (IV клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-88), не володіє кумулятивними властивостями, не надає ульцерогенної та алергізуючої дії, схвалений Міністерством охорони Здоров'я України 04.07.2002.
ПрАТ «Фіторія» вдосконалює і нарощує виробничі потужності, розширює асортимент продукції, що випускається, покращуючи її якість і дизайн, розширює ринки збуту, продовжуючи наукові дослідження та клінічні випробування, виробленої продукції.
Контакти:
Телефон: +38 (057) 762-70-03, +38 (057) 762-70-05
Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


«Мадал Бал»

Вашому здоров'ю пропонується проста і ефективна лимонна дієта Нііра, яка розроблялася протягом останніх 30-ти років натуропатами та лікарями нетрадиційної медицини США та Європи.
Дієта складається з двох основних інгредієнтів - свіжовичавленого лимонного соку і натурального деревного сиропу Madal Bal. Лимони широко використовуються в нетрадиційній медицині для приготування лікувальних сумішей. Але не менш важливим є сироп - суміш з деревного соку зовсім різних дерев - цукрового клена і тропічних пальм. У приготуванні натурального деревного сиропу Мадай Бал, виробленого в Швейцарії, використовується лише чистий темний сироп класу С +, найбагатший на вміст мінералів. Для приготування нашого деревного сиропу ми використовуємо сік п'яти різних пальм, що ростуть в південно-східній Азії. Лабораторні аналізи показують, що пальмовий сироп багатий мінералами, а тому і використовується в лимонної дієті.
Кленовий сироп багатий марганцем і цинком, які майже повністю відсутні в пальмовому сиропі. З іншого боку, у пальмовому сиропі міститься велика кількість калію і кальцію, які необхідні для нормального функціонування клітин організму і тому важливі при очищенні організму. Якщо змішати два сиропу в потрібній пропорції, ми отримаємо натуральне деревне сироп з багатим і збалансованим мінеральним складом, який так важливий під час дієти. Це - повністю натуральний продукт, гарантією якого є швейцарська якість.
Контакти:
Телефон: +38-044-2215477, +38-067-5889673